Loading...

التكنولوجيا البدائية المياه بالطاقة مطرقة مونجولو

انتظر تحميل الفيديو...
التكنولوجيا البدائية المياه بالطاقة مطرقة مونجولو - عربي تيوب

التكنولوجيا البدائية المياه بالطاقة مطرقة مونجولو

بواسطةHollie D. Moyer
10 months ago

265 مشاهده

1 اعجاب   0 استياء
اختر جودة التحميل


بواسطة: Hollie D. Moyerنشر منذ: 10 months ago

265 مشاهده

1 اعجاب   0 استياء


من یک چکش آب به نام "Monjolo" ساختم (همچنین در تصویرهای گوگل از karause (か ら う す) نیز دیدن کنید). من از طریق نیمی از ورودی توخالی به سمت آب از روی نهر شروع کردم. این در نهر ساخته شد و آب از آن جریان گرفت. چکش از یک درخت افتاده ساخته شده است. من آن را با سوزاندن آن در نقاطی که می خواستم برش دهم، برش دادم (برای صرفه جویی در کار خراب کردن). بعد من یک قاشق چاقو را در یک دست گذاشتم تا آب سقوط کند. این اولین بار با یک سنگ تراش ساخته شد که سپس به دسته L شکل داده شد و به عنوان یک adze استفاده می شود. این آگهی فقط در حدود یک ساعت طول می کشد تا همانطور که قبلا سر و گردنبند ساخته شده از فیبر نخود را به آن متصل کرده بودم.
برای صرفه جویی در تلاش بیشتر حکاکی من استفاده از زغال سنگ گرم از آتش به چوب چوب در فریزر. من زغال سنگ را در استفاده از "چپستیک" (شیلنگ های فلزی استفاده نشده) قرار داده ام تا آنها را از گودال انتقال دهند. ذغالسنگ ها با یک تیغه چوبی به هم چسبیده اند و یا به صورت خوراکی به هوا می ریزند تا چوب در چمن سوخته شود. سپس کاراکتر از بین رفته بود. طرف چاه با خاک رس با مهر و موم مهر و موم شده بود تا اطمینان حاصل شود که طرف های چوبی نشت نمی کنند که به طور موثر حجم چاه را کاهش می دهد. این تقریبا 8 ساعت کار بیش از دو روز بود.
با چیدمان حک شده، یک سوراخ در وسط ورود به عنوان یک نقطه محوری ساخته شده است. با استفاده از همان روش کاراکتر و تراشه، یک سوراخ درست از طریق ورود به سیستم با استفاده از ذغال سنگ گرم و لوله ضربه را سوزاند. دوباره خاک رس برای جلوگیری از سوزاندن چوب در جایی که مورد نظر بود مورد استفاده قرار گرفت. برای راندن قطعه حدود 25 سانتیمتر حدود 4 ساعت و 30 دقیقه طول کشید. یک سوراخ دیگر در انتهای سوزانده شد تا به سر چکش چوبی برسد و زمان مشابهی را نیز طی می کرد.
سه پایه با لوی نعناع در آب فرو می ریزد. محور چکش به یک پایه متصل شد، چکش بر روی محور و انتهای دیگر axel به پای دیگر متصل شد. تخلیه تحت آب شیرین برای جمع آوری آب و سه پایه تنظیم شده بود تا نقطه پایش چکش افقی باشد (بنابراین آب از قبل از ناهنجاری خارج نمی شود).
کوره با آب پر می شود و سر چکش را به هم می ریزد و چکش را به هوا می کشد. پس از آن آب از چاه تخلیه شد (در حال حاضر کج به سمت پایین) و سپس چکش بر روی یک سنگ عصا افتاد و به موقعیت اصلی خود بازگشت. این چرخه پس از هر بار ده ثانیه به میزان تقریبی یک اعتصاب تکرار می شود. چکش سنگ های نرم مانند کوچک مانند ماسه سنگ یا جوهر را خرد می کند. من یک کاسه را به سنگ عتیقه ریختم تا پودر را جمع آوری کنم. سپس گلدان های قدیمی (مفید برای گلدان های جدید) و زغال چوب به طور کلی، این چکش به عنوان یک اثبات مفهوم درست کار کرد، اما ممکن است آن را تنظیم کنم یا یک کار جدید را با یک برش بزرگتر و چکش بزرگ برای کارهای سنگین انجام دهم.
این اولین ماشین من است که با استفاده از تکنولوژی اولیه ساخته شده است که کار را بدون تلاش انسان انجام می دهد. آب سقوط جایگزین کالری های انسانی برای انجام یک کار تکراری می شود. یک پایه دائمی معمولا دارای قفس محافظت از چکش و مواد از آب و هوا است در حالی که پایه پایه نشسته است خارج از زیر آب دهانه. این نوع از چکش برای خرد کردن دانه به آرد استفاده می شود و من فکر می کردم که وقتی که باغ بالغ شود، ممکن است از یک تراشه خرد شده خشک به آرد استفاده کنم. این دستگاه همچنین برای خرد کردن خاک رس برای تولید پرسلن مورد استفاده قرار گرفته است. سر سنگ ممکن است به عنوان یک آسیاب تمبر برای خرد کردن سنگ به پودر مفید باشد. این ممکن است فیبرهای پالپ را برای کاغذ حتی.Loading...

الاكثر بحثا

  Loading...

  اضف تعليقك

  نشر منذ 10 months ago

  عدد المشاهدات 265 علي موقعنا

  5   1
  تبليغ عن
  .

  فيديوهات ذات صله

  افضل الفيديوهات

   الاكثر مشاهده

   تابعنا علي الفيسبوك
   Loading...