التكنولوجيا البدائية الطين الطين الفرن والفخار
نشر: 2 months ago بواسطة: Hollie D. Moyer


انتظر تحميل الفيديو...

سيرفرات اخري للتحميل


تحميل HD تحميل Mp4 تجميل 3gp تحميل mkv جودات متعدده

المزيد من الفيديو لـ Hollie D. Moyer


التكنولوجيا البدائية الطين الطين الفرن والفخار

التكنولوجيا البدائية الطين الطين الفرن والفخار بواسطة Hollie D. Moyer   2 months ago50 مشاهده

0 اعجاب   0 استياءمن این کوره سفالی و بعضی از سفالهای ساخته شده از خاک رس امینتیم را برای آزمایش یک منبع خاک رس جایگزین معمولی خود را از بانک Creek ساخته ام. من با ساخت یک رنده بزرگ از خاک رس معمولی شروع کردم. این فقط کمتر از 50 سانتی متر قطر بود. بعد، من تركیی از لانه های موریانه را گرفتم و آنها را در مقابل چاله های سقف کاشی گذاشتم. قطعه ها خرد شده و به خاک رس افزوده شد. خاک رس به آن مخلوط شد. خرما های مرده خرما به گلدان اضافه می شوند تا آن را از خشک شدن ترک کنند و به عایق کوره اضافه شوند. مخلوط دوباره برداشته شد و سپس از گود خارج شد. یک ترانشه به شکل کوره کوره ای شکل گرفته و دیوار خاک رس در مقابل ترانشه ساخته شده است. یک سوراخ به دیوار کشانده شد تا جریان هوا را به جعبه بسوزاند.
رطوبت در بالای جعبه قرار داده شد و دیوارهای محفظه انبار در اطراف رطوبت ساخته شده است. هنگامی که دیوارهای کوره به پایان رسید، میله های رنده ساخته شده از خاک رس موریانه در جعبه قرار داده شدند. میله های نگهدارنده برای جعبه های آتشفشانی مهم هستند، زیرا آنها هیزم را از زمین می برند و اجازه می دهد هوا از طریق فرعی سوخت برای احتراق کارآمد تر حرکت کند. سوزاندن چوب به عنوان یک پشته بر روی زمین به هوای سرد اجازه می دهد تا از زغال سنگ عبور کند، کوره را خنک کرده و هوا را با چوب آتش نداشته باشد. این هنوز هم کار می کند، اما بسیار کمتر کارآمد است از استفاده از میله رنده. کوره به پایان رسید 50 سانتی متر ارتفاع (بالای رطوبت)، 50 سانتی متر قطر و با دیوار حدود 12.5 سانتی متر ضخامت دارد. گودال / کوره در حدود 25 سانتیمتر و 25 سانتیمتر عرض دارد و کاسه ی گنبدی بین نیمه ی زمین و کوره دایره ای بالا قرار دارد.
بعد، برای سفال سفال، من یک گودال موریانه را که روی خاک رس قرمز ساخته شده بود انتخاب کردم. من آن را به منطقه کوره و آن را با آب جوش آوردم و آن را در یک گودال کوچک مخلوط کردم. من یک رطوبت قدیمی از یک کوره قبلی را خرد کردم و آن را به خاک رس موریانه تبدیل کردم. Grog مانع از خوردن سفال از خشک شدن و جلوگیری از شکستگی در هنگام شلیک می شود. سپس خاک رس را به یک umon کوچک شکل دادم. من همچنین برخی از کاشی های باریک و یک گلدان کوچکتر از خاک رس موریاتی ساختم. سپس کوره را با سرامیک موریانه انباشته کردم.
برای آتش سوزاندن سفال، شمع زیادی از چوب مرده را جمع آوری کردم و آتش را در جعبه آتش زدم. من یک انفجار را در کوره در اوایل شنیدم و می دانستم که چیزی شکست خورده است اما به هر حال ادامه دارد. ظرف یک ساعت، کوره به خوبی گرم شده بود و سرامیک سرخ شد. ساعت دوم درجه حرارت پایین یک نقطه مهم را نشان داد: اگر شما بیش از جعبه های چوبی را با چوب پر کنید، کوره آن را خفه می کند و به راحتی نمی سوزد. درک این اشتباه، من صرفا اجازه می دهم که چوب کمی کم شود تا هوا از بین رفته باشد. به مدت 2 ساعت و 30 دقیقه، کوره دوباره با سلیقه ای پر از تمام گلدان های پر از نارنجی درخشان (حدود 845 یا 1550 فوت) پرتاب شد. من آن را در این دمای شلیک پایین برای 30 دقیقه دیگر حفظ کردم. تمام فرآیند شلیک از زمان شروع تا پایان، حدود 3 ساعت طول کشید، مدت زمان نسبتا کوتاه برای پرتاب سفال.
وقتی که من گلدان را برداشتم، یک کاشی شکسته شد و urn کبود شد (یک تکه گلدان بیرونی از بین رفته بود) احتمالا به علت داشتن رطوبت در آن وجود داشت. هرچند این urn هنوز هم قابل استفاده است و من از آن استفاده می کنم تا پچ کاسیو را آب کنم. دمنده فورچون به خوبی اخراج شد و در حال حاضر مصون به آلودگی آب است، و دیگر نیازی به دقت از باران محافظت نمی شود. من آن را در کاشی بشکه گذاشته برای ذخیره سازی. من کاشی شکسته را برداشتم و قطعه ای از urn را در یک کوه خاص از سفال سقفی فرو کرد. وقتی که من سفال را در آینده می سازم، می توانم این گلدان های شکسته را به هم بزنم و آن را به گلدان جدید اضافه کنم تا سبدهای جدید سرامیک را تقویت کنم. در نهایت، کاشی های خوب را در بشکه کاشی کاشی به عنوان جایگزینی برای کاشی های شکسته در این ساختار نگهداری کردم تا در آینده آسیب ببیند.
خاک رس Termite مواد مناسب برای ساخت کوره ها و جایگزینی مناسب برای رس خاکستری سفال است اگر مشکل پیدا کردن یک منبع بهتر باشد. این موریانه ها در حال حاضر از رس به دلیل اینکه دهان آنها خیلی کوچک است، می توانند به چوب و سنگ رسیده به سازه هایشان، پردازش کنند. در نتیجه، خاک رس بسیار صاف و پلاستیکی است. در واقع، برای رسیدن به خواسته هایم صاف، برای کار با خاک رس سنگین که به طور طبيعی مخلوط آن است، استفاده می شود. من متوجه می شوم که گرید موریانه در هنگام خشک شدن بیش از حد آب و هوای مرطوب یا مرطوب است. دشوار بود که به اشکال پیچیده تبدیل شود و من 2 بار تلاش کردم تا urn را بسازم. اما برای تشکیل اشیاء مانند کاشی خوب است، می توان آن را به شکل فشرده و بدون مشکل نگه دارید. در آینده من می توانم از خاک رس موریث برای تولید انبوه اجسام تشکیل شده از قبیل آجر، کاشی، گلدانهای ساده (بر روی یک قالب) و احتمالا لوله ها استفاده کنم، در نتیجه منسوجات خاكی را از بانک نهر من حفظ خواهم کرد. برای سفالگری پیچیده تر به طور خلاصه، رسي تريليت ميتواند براي توليد سفال سفالي مورد استفاده قرار گيرد، اگر هيچ منبع ديگري وجود نداشته باشد. اگر شما یک لانه موریانه دارید، می توانید سفالی را از آن تهیه کنید.

  • مشاهده

    50

  • 7K

    plus

تحميل HD تحميل Mp4 تجميل 3gp تحميل mkv جودات متعدده
تبليغ عن
.


فيديوهات ذات صله

المزيد من المقاطع المتعلقه بالفيديو

للكبار فقط.

Loading...

جديد الفيديو

Loading...

شارك الفيديو.


Loading...

>
Loading...